{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | PMB1212PLB2-A (2)GN |
| Výkon: | 9.8W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 32 mm |
| Současný stav: | 0.82A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | Sunon |
| Otáčky (ot./min.): | 2500 |
| Proudění vzduchu: | 35,9 CFM (1,02 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | MagLev® |
| Statický tlak: | 0,890 v H2O (221,7 Pa) |
| Hluk: | 53,8 dBA |
| Blade_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Frame_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
popis_vašich_požadavek: