{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | PM238-115-1751BT-4 |
| Velikost: | 6.8 x 5.9 x 2 (172 x 150 x 51) In. (mm) |
| Ukončení: | Terminály |
| Výrobce: | Interfan |
| Proudění vzduchu: | 32 CFM (906 L/Min.) |
| Série: | PM Series |
| Rozměry: | 6.8 x 5.9 x 2 In. (172 x 150 x 51 mm) |
| Hladina hluku: | 55 dBA |
| Frekvence: | 50; 60 Hz |
| Rychlost: | 3100 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Atribut produktu: | Hodnota atributu |
| Přibližná velikost: | 6.8 x 5.9 In. (172 x 150 mm) |
| Přibližná tloušťka: | 2 In. (51 mm) |
| Jmenovité napětí: | 115 VAC |
| Konfigurace: | Obround (Flat Sides/Rounded Ends) |
| Jmenovitý výkon: | 38 W |
popis_vašich_požadavek: