{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | PM033-115-8025B-4 |
| Velikost: | 3.2 x 1 (80 x 25) In. (mm) |
| Ukončení: | Drátěné vodiče |
| Výrobce: | Interfan |
| Proudění vzduchu: | 33 CFM (934 L/Min.) |
| Série: | PM Series |
| Rozměry: | 3,2 x 3,2 x 1 palec. (80 x 80 x 25 mm) |
| Hladina hluku: | 33 dBA |
| Frekvence: | 50; 60 Hz |
| Rychlost: | 2700 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Atribut produktu: | Hodnota atributu |
| Přibližná velikost: | 3,2 x 3,2 palce (80 x 80 mm) |
| Přibližná tloušťka: | 1 In. (26 mm) |
| Jmenovité napětí: | 115 VAC |
| Konfigurace: | Čtverec |
| Jmenovitý výkon: | 10 W |
popis_vašich_požadavek: