{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | PFE0381BX-000U-S99 |
| OTÁČKY: | 6800 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 4 vodiče |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 297,9 CFM (8,34 m³/min) |
| Vlastnosti: | Automatický restart, PWM regulace, snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | PFE |
| Statický tlak: | 2,050 in H2O (510,6 Pa) |
| Hluk: | 70,3 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 140X38MM 12VDC DRÁTOVÝ |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 140 mm délka x 140 mm výška |
| Další názvy: | 259-1673 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CUR, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 10,2 ~ 13,2 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 39.60W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Materiál - čepel: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Životnost @ Temp.: | 70000 hodin při 40 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 3.3A |
popis_vašich_požadavek: