{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| MPN: | PFB1248GHE |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Napětí: | 48V |
| Otáčky (ot./min.): | 4800 |
| Proudění vzduchu: | 217.8 CFM (6.167 m³/min) |
| Hluk: | 64 dBA |
| Současný stav: | 0.68A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 1.075 in H2O |
| Frame_material: | Plastové |
| Výrobce: | DELTA |
popis_vašich_požadavek: