{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | PFB0824DHE |
| OTÁČKY: | 9000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Delta Electronics |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 132.6 CFM (3.71m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | PFB |
| Statický tlak: | 2.030 in H2O (505.7 Pa) |
| Hluk: | 65,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 80 mm délka x 80 mm výška |
| Další názvy: | 603-1452 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 14 ~ 26.4VDC |
| Výkon (ve wattech): | 32.40W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 50000 Hrs @ 40°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 1.35A |
popis_vašich_požadavek: