{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| MPN: | PFB0812UHE |
| Napětí: | 12V |
| Otáčky (ot./min.): | 7500 |
| Proudění vzduchu: | 107.3 CFM (3.04 m³/min) |
| Hluk: | 61 dBA |
| Současný stav: | 1.86A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | PFB |
| Statický tlak: | 1.368 in H2O (340.8 Pa) |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: