{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | PF40281B1-0000-A99 |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 28 mm |
| Proudění vzduchu: | 42m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 40 x 40 x 28 mm |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 40 mm |
| Spotřeba energie: | 6.12W |
| Hloubka: | 40 mm |
| Hladina hluku: | 58,8 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 17600 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 510 mA |
| Směr křivky: | Forward |
popis_vašich_požadavek: