{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SERVO |
| Model: | PA77B3 |
| Výkon: | 33/30W |
| Napětí: | 220/240V |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.15/0.13A |
| Délka: | 172 |
| Šířka: | 150 |
| výška: | 51 |
popis_vašich_požadavek: