{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | PROFANTEC |
| Model: | P2173HBT-ET |
| Napětí: | 230V |
| Velikost: | 151 mm x 172 mm x 38 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.12A |
| Délka: | 172 mm |
| Šířka: | 151 mm |
| výška: | 38 mm |
popis_vašich_požadavek: