{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | P2173HBL-ETS |
| Napětí: | 230V |
| Velikost: | 150 mm x 172 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.12A |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | PROFANTEC |
popis_vašich_požadavek: