{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | OD6015-24HB1717 |
| Velikost: | 2,36 x 0,6 (60 x 15) In. (mm) |
| Ukončení: | Drátěné vodiče |
| Výrobce: | Orion (Knight Electronics, Inc.) |
| Proudění vzduchu: | 16 CFM (453 l/min.) |
| Série: | Řada OD6015 |
| Statický tlak: | 0,15 In. H2O (37,4 Pa) |
| Rozměry: | 2,36 x 2,36 x 0,6 palce (60 x 60 x 15 mm) |
| Hladina hluku: | 33 dBA |
| Aktuální hodnocení: | 0.05 A |
| Rychlost: | 4500 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Atribut produktu: | Hodnota atributu |
| Přibližná velikost: | 2,4 x 2,4 palce (60 x 60 mm) |
| Přibližná tloušťka: | 0,6 palce (15 mm) |
| Jmenovité napětí: | 24 VDC |
| Konfigurace: | Čtverec |
| Jmenovitý výkon: | 1.2 W |
popis_vašich_požadavek: