{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | OD4028-12HB01A |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 40 mm x 40 mm x 28 mm |
| Současný stav: | 0.2A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Výrobce: | Orion |
| Otáčky (ot./min.): | 8800 |
| Proudění vzduchu: | 12,0 CFM (0,340 m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | OD4028 |
| Statický tlak: | 0,320 in H2O (79,7 Pa) |
| Hluk: | 37 dBA |
| Blade_material: | Polybutylentereftalát (PBT), vlákno |
| Frame_material: | Polybutylentereftalát (PBT), vlákno |
popis_vašich_požadavek: