{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Orion |
| MPN: | OD4020-12HSS |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Napětí: | 12V |
| Otáčky (ot./min.): | 7800 |
| Proudění vzduchu: | 9,0 CFM (0,255 m³/min) |
| Hluk: | 32 dBA |
| Současný stav: | 0.11A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Ložisko: | Rukáv |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | OD4020 |
| Statický tlak: | 0,300 in H2O (74,7 Pa) |
| Blade_material: | Polybutylentereftalát (PBT), vlákno |
| Frame_material: | Polybutylentereftalát (PBT), vlákno |
| Výrobce: | Orion |
popis_vašich_požadavek: