{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | OD4010-24HB |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 40 mm x 40 mm x 10 mm |
| Současný stav: | 0.06A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | Orion |
| Otáčky (ot./min.): | 6000 |
| Proudění vzduchu: | 7,0 CFM (0,198 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | OD4010 |
| Statický tlak: | 0,100 in H2O (24,9 Pa) |
| Hluk: | 25 dBA |
| Blade_material: | Polybutylentereftalát (PBT), vlákno |
| Frame_material: | Polybutylentereftalát (PBT), vlákno |
popis_vašich_požadavek: