{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | OD3510-12LLB |
| OTÁČKY: | 4500 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Ventilátory Orion |
| Šířka: | 10,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 3,0 CFM (0,084 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | OD3510 |
| Statický tlak: | 0,050 v H2O (12,4 Pa) |
| Hluk: | 17,0 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 35X10MM 12VDC VODIČ |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 35 mm délka x 35 mm výška |
| Další názvy: | 1053-1678 OD3510-12LLBX |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE |
| Rozsah napětí: | 9 ~ 13,2 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 600 mW |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Materiál - čepel: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Životnost @ Temp.: | 70000 hodin při 40 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.05A |
popis_vašich_požadavek: