{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | OD254AP-24HTB |
| Výkon: | 64W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 254 mm x 254 mm x 89 mm |
| Současný stav: | 2.65A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | Orion |
| Otáčky (ot./min.): | 2500 |
| Proudění vzduchu: | 850,0 CFM (24,07 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Kulaté |
| Série: | OD254AP |
| Statický tlak: | 0,830 v H2O (206,7 Pa) |
| Hluk: | 64 dBA |
| Blade_material: | Polybutylentereftalát (PBT), vlákno |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: