{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | OD127-24MB |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 127 mm x 127 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.41A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | Orion |
| Otáčky (ot./min.): | 2950 |
| Proudění vzduchu: | 161,0 CFM (4,56 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | OD127 |
| Statický tlak: | 0,350 v H2O (87,2 Pa) |
| Hluk: | 53 dBA |
| Blade_material: | Polybutylentereftalát (PBT), vlákno |
| Frame_material: | Polybutylentereftalát (PBT), vlákno |
popis_vašich_požadavek: