{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Orion |
| MPN: | OD1238-24MB |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Napětí: | 24V |
| Otáčky (ot./min.): | 2540 |
| Proudění vzduchu: | 95,0 CFM (2,69 m³/min) |
| Hluk: | 41 dBA |
| Současný stav: | 0.23A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | OD1238 |
| Statický tlak: | 0,230 in H2O (57,3 Pa) |
| Blade_material: | Polybutylentereftalát (PBT), vlákno |
| Frame_material: | Polybutylentereftalát (PBT), vlákno |
| Výrobce: | Orion |
popis_vašich_požadavek: