{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | OD1238-24HB02A |
| Výkon: | 7W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.32A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Výrobce: | Orion |
| Otáčky (ot./min.): | 2800 |
| Proudění vzduchu: | 105,0 CFM (2,97 m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač zablokovaného rotoru |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | OD1238 |
| Statický tlak: | 0,240 in H2O (59,8 Pa) |
| Hluk: | 43 dBA |
| Blade_material: | Polybutylentereftalát (PBT), vlákno |
| Frame_material: | Polybutylentereftalát (PBT), vlákno |
popis_vašich_požadavek: