{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | OD1225-12HB01A |
| Výkon: | 5W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 0.37A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Výrobce: | Orion |
| Otáčky (ot./min.): | 2200 |
| Proudění vzduchu: | 89,0 CFM (2,52 m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | OD1225 |
| Statický tlak: | 0,140 in H2O (34,9 Pa) |
| Hluk: | 39 dBA |
| Blade_material: | Polybutylentereftalát (PBT), vlákno |
| Frame_material: | Polybutylentereftalát (PBT), vlákno |
popis_vašich_požadavek: