{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | OA92AP-22-1TB |
| Výkon: | 13W |
| Napětí: | 230V |
| Velikost: | 92 mm x 92 mm x 26 mm |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | Orion |
| Otáčky (ot./min.): | 3000 |
| Proudění vzduchu: | 35,0 CFM (0,991 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | OA92 |
| Statický tlak: | 0,200 in H2O (49,8 Pa) |
| Hluk: | 30 dBA |
| Blade_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: