{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | OA825AP-22-2WS |
| Výkon: | 6W |
| Napětí: | 230V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Výrobce: | Orion |
| Otáčky (ot./min.): | 2300 |
| Proudění vzduchu: | 18 CFM (0,51 m³/min) |
| Ložisko: | Rukáv |
| Série: | OA825 |
| Hluk: | 24 dBA |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: