{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | OA80AP-22-2WB |
| Výkon: | 12W |
| Napětí: | 230V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.05A |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | Orion |
| Otáčky (ot./min.): | 2400 |
| Proudění vzduchu: | 25,0 CFM (0,708 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | OA80 |
| Statický tlak: | 0,160 in H2O (39,8 Pa) |
| Hluk: | 32 dBA |
| Blade_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: