{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | OA4715-23TB |
| Výkon: | 28/24W |
| Napětí: | 230V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.23A |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | Orion |
| Otáčky (ot./min.): | 3000 |
| Proudění vzduchu: | 110,0 CFM (3,11 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | OA4715 |
| Statický tlak: | 0,370 v H2O (92,2 Pa) |
| Hluk: | 44 dBA |
| Blade_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: