{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | OA254AP-22-1TB |
| Výkon: | 31/33W |
| Napětí: | 230V |
| Velikost: | 254 mm x 254 mm x 89 mm |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | Orion |
| Otáčky (ot./min.): | 1650 |
| Proudění vzduchu: | 547,0 CFM (15,49 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Kulaté |
| Série: | OA254 |
| Statický tlak: | 0,390 v H2O (97,1 Pa) |
| Hluk: | 55 dBA |
| Blade_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: