{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | OA172SAP-22-1TB XC |
| Výkon: | 46/50W |
| Napětí: | 220-240V |
| Velikost: | 172 mm x 150 mm x 50 mm |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Výrobce: | Orion |
| Otáčky (ot./min.): | 3300 |
| Proudění vzduchu: | 300,0 CFM (8,50 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Série: | OA172SAP |
| Statický tlak: | 0,780 v H2O (194,3 Pa) |
| Hluk: | 61 dBA |
| Blade_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: