{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | OA172AP-22-2TB |
| Výkon: | 20W |
| Napětí: | 230V |
| Velikost: | 172 mm x 172 mm x 50 mm |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | Orion |
| Otáčky (ot./min.): | 2400 |
| Proudění vzduchu: | 170,0 CFM (4,81 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Kulaté |
| Série: | OA172AP |
| Statický tlak: | 0,490 v H2O (122,1 Pa) |
| Hluk: | 42 dBA |
| Blade_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: