{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | OA125AP-11-3TB |
| Výkon: | 14/11W |
| Napětí: | 115V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 26 mm |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Výrobce: | Orion |
| Otáčky (ot./min.): | 1600 |
| Proudění vzduchu: | 42,0 CFM (1,19 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | OA125 |
| Statický tlak: | 0,120 in H2O (29,9 Pa) |
| Hluk: | 22 dBA |
| Blade_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: