{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Orion |
| MPN: | OA109AP-22-2WB1855 |
| Otáčky (ot./min.): | 2500 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 85 CFM (2407 l/min.) |
| Hluk: | 43 dB |
| Ukončení: | Drátěné vodiče |
| Série: | Řada OA109 |
| Statický tlak: | 0,17 In. H2O (42,3 Pa) |
| Rozměry: | 4,7 x 4,7 x 1,5 palce. (120 x 120 x 38 mm) |
| Frekvence: | 50 ; 60 Hz |
| Atribut produktu: | Hodnota atributu |
| Přibližná velikost: | 4,7 x 4,7 palce. (120 x 120 mm) |
| Přibližná tloušťka: | 1,5 palce. (38 mm) |
| Jmenovité napětí: | 230 VAC |
| Konfigurace: | Čtverec |
| Jmenovitý výkon: | 14 W |
| Výrobce: | Orion (Knight Electronics, Inc.) |
popis_vašich_požadavek: