{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Orion |
| MPN: | OA109AP-11-3WB1855 |
| Otáčky (ot./min.): | 1800 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 60 CFM (1699 l/min.) |
| Hluk: | 32 dB |
| Ukončení: | Drátěné vodiče |
| Série: | Řada OA109 |
| Statický tlak: | 0,11 In. H2O (27,4 Pa) |
| Rozměry: | 4,7 x 4,7 x 1,5 palce. (120 x 120 x 38 mm) |
| Frekvence: | 50 ; 60 Hz |
| Atribut produktu: | Hodnota atributu |
| Přibližná velikost: | 4,7 x 4,7 palce. (120 x 120 mm) |
| Přibližná tloušťka: | 1,5 palce. (38 mm) |
| Jmenovité napětí: | 115 VAC |
| Konfigurace: | Čtverec |
| Jmenovitý výkon: | 12.0/9.0 W |
| Výrobce: | Orion (Knight Electronics, Inc.) |
popis_vašich_požadavek: