{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | OA109AP-11-1WBXC |
| Výkon: | 27.6W |
| Napětí: | 115V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Výrobce: | Orion |
| Otáčky (ot./min.): | 2500 |
| Proudění vzduchu: | 97 CFM (2,747 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Série: | OA109AP |
| Hluk: | 45 dBA |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: