{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| Model: | NFB10512HF-7F03 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 105 mm x 105 mm x 32 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.39A |
| Délka: | 105 mm |
| Šířka: | 105 mm |
| výška: | 32 mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: