{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | BOE |
| Velikost: | 16 |
| Usnesení: | 2560¡Á1600 |
| Povrch: | AG |
| Jas: | 400 |
| Úhel pohledu: | 89/89/89/89 |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Aktivní oblast: | 344.678¡Á215.424 |
| Osnova: | 349.68¡Á224.42 |
| TN/VA/IPS: | ADS |
| C/R: | 62.5006944444444 |
| Barvy: | 16.7M |
| Typ. Hloubka: | 2,6 mm |
| Max. Hloubka: | 4,6 mm |
| Styl tvaru: | SlimBent |
| Rozhraní: | eDP |
| Špendlíky: | 40 vývodů |
| Práce na dobu určitou: | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota: | -20 ~ 60 °C |
| Podsvícení: | WLED |
| Výrobce: | BOE |
popis_vašich_požadavek: