{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | BOE |
| Velikost: | 15.6 |
| Usnesení: | 3840¡Á2160 |
| Povrch: | AG |
| Jas: | 400 |
| Úhel pohledu: | 85/85/85/85 |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Aktivní oblast: | 344.218¡Á193.622 |
| Osnova: | 350.72¡Á205.72 |
| TN/VA/IPS: | ADS |
| C/R: | 41.6673611111111 |
| Barvy: | 16.7M |
| Typ. Hloubka: | 2,45 mm |
| Max. Hloubka: | 5 mm |
| Styl tvaru: | SlimBent |
| Rozhraní: | eDP |
| Špendlíky: | 40 vývodů |
| Práce na dobu určitou: | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota: | -20 ~ 60 °C |
| Podsvícení: | WLED |
| Výrobce: | BOE |
popis_vašich_požadavek: