{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Innolux |
| Velikost: | 15.6 |
| Usnesení: | 1920¡Á1080 |
| Jas: | 220 |
| Úhel pohledu: | 45/45/20/45 |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Aktivní oblast: | 344.16¡Á193.59 |
| TN/VA/IPS: | TN |
| C/R: | 20.8340277777778 |
| Barvy: | 262K |
| Gamut: | 0.46 |
| Styl tvaru: | Slim |
| Rozhraní: | eDP |
| Špendlíky: | 30 kolíků |
| Práce na dobu určitou: | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota: | -20 ~ 60 °C |
| Podsvícení: | WLED |
| Výrobce: | INNOLUX |
popis_vašich_požadavek: