{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | MX2B1 19028420A |
| Výrobce: | COMAIR ROTRON |
| Šířka: | 119.13mm |
| Proudění vzduchu: | 184m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 120 x 120 x 38 mm |
| Napájecí napětí: | 115 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 119.13mm |
| Spotřeba energie: | 15W |
| Hloubka: | 39.12mm |
| Hladina hluku: | 47.6dB |
| Rychlost ventilátoru: | 3100 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 180mA |
popis_vašich_požadavek: