{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ORIX |
| Model: | MRS16-DUL-F6 |
| Napětí: | 200/230V |
| Velikost: | 160 mm x 160 mm x 62 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Délka: | 160 mm |
| Šířka: | 160 mm |
| výška: | 62 mm |
popis_vašich_požadavek: