{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | MR2B3 19028245A |
| Výrobce: | Comair Rotron |
| Proudění vzduchu: | 235 CFM (6654 L/Min.) |
| Série: | Major Series |
| Hladina hluku: | 55.8 dBA |
| Atribut produktu: | Hodnota atributu |
| Přibližná velikost: | 6.8 x 5.9 In. (171 x 150 mm) |
| Přibližná tloušťka: | 2 In. (51 mm) |
| Jmenovité napětí: | 115 VAC |
| Konfigurace: | Obround (Flat Sides/Rounded Ends) |
popis_vašich_požadavek: