{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | MIN QUAN |
| Model: | MQ12038HSL2 |
| Napětí: | 220V |
| Velikost: | 120 mm mm x 120 mm mm x 38 mm mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.14A |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| výška: | 38 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: