{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Mitsubishi |
| Model: | MMF-06F24ES-RM8 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 60 mm x 60 mm x 25 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.10A |
| Délka: | 60 mm |
| Šířka: | 60 mm |
| výška: | 25 mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: