{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | MITSUBISH |
| MPN: | MMF-04C24DS-E01 |
| Napětí: | 24V |
| Dráty: | 2 |
| Současný stav: | 0.09A |
| Délka: | 40 mm |
| Šířka: | 40 mm |
| Výška: | 25 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
popis_vašich_požadavek: