{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | MGT8012ZR-W25 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 0.54A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 4dráty |
| Výrobce: | Magic |
popis_vašich_požadavek: