{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | MAGIC |
| Model: | MGT5012MB-W10 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 50 mm x 50 mm x 10 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.10A |
| Délka: | 50 mm |
| Šířka: | 50 mm |
| výška: | 10 mm |
| Dráty: | 4 |
popis_vašich_požadavek: