{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | MAGIC |
| Model: | MGT4012YB-W48 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 40 mm x 40 mm x 48 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 2.00A |
| Délka: | 40 mm |
| Šířka: | 40 mm |
| výška: | 48 mm |
| Dráty: | 8 |
popis_vašich_požadavek: