{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | MAGIC |
| MPN: | MGT12048YB-W32 |
| Napětí: | 48V |
| Dráty: | 4 |
| Současný stav: | 0.22A |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| Výška: | 32 mm |
| Typ dílu: | FAN |
popis_vašich_požadavek: