{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | MAGIC |
| MPN: | MGT12024UB-R38 |
| Napětí: | 24V |
| Dráty: | 3 |
| Současný stav: | 1.30A |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| Výška: | 38 mm |
| Typ dílu: | FAN |
popis_vašich_požadavek: