{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | MAGIC |
| Model: | MGA8012LB-O25 |
| Výkon: | 1.44W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 0.12A |
| AC/DC: | DC |
| Ukončení: | 2 |
popis_vašich_požadavek: