{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SEPA |
| Model: | MFC30G-12A |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 30 mm mm x 30 mm mm x 10 mm mm mm |
| Současný stav: | 0.06A |
| Délka: | 30 mm |
| Šířka: | 30 mm |
| výška: | 10 mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: