{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SEPA |
| Model: | MF40F-12A |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 40 mm x 40 mm x 10 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.04A |
| Délka: | 40 mm |
| Šířka: | 40 mm |
| výška: | 10 mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: